Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


knobbelzwaan104.jpg
Knobbelzwaan148 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Jaap Deensgat
Datum: 16-03-2017
E-Mail Fotograaf: Fred van der Noord fvdnoord@hetnet.nl
knobbelzwaan103.jpg
Knobbelzwaan90 x bekekenPlaats: Oostpolder
Datum: 06-12-2016
E-Mail Fotograaf: Alwin Hut alwin.hut@gmail.com
knobbelzwaan102.jpg
Knobbelzwaan164 x bekekenPlaats: Blauwe Stad
Datum: 25-12-2013
E-Mail Fotograaf: Marnix Jonker marnixjonker@hotmail.com
Website: Fotosite van Marnix Jonker
knobbelzwaan101.jpg
Knobbelzwaan236 x bekekenPlaats: Peizermaden
Datum: 06-10-2013
E-Mail Fotograaf: Ana Buren anaburen@xs4all.nl
Website Ana Buren: http://vogels.anaburen.nl
1 commentaren
knobbelzwaan100.jpg
Knobbelzwaan107 x bekekenPlaats: Breebaartpolder
Datum: 19-09-2013
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactnatuurlijkgevat@ziggo.nl
Website: www.natuurlijkgevat.nl
knobbelzwaan99.jpg
Knobbelzwaan95 x bekekenPlaats: Breebaartpolder - Kijkhut
Datum: 16-09-2013
E-Mail Fotograaf: Dick Opmeer dick.opmeer@kpnplanet.nl
knobbelzwaan98.jpg
Knobbelzwaan74 x bekekenPlaats: Wildervanksterdallen
Datum: 13-06-2013
E-Mail Fotograaf: Jan Dirk Timmer j.d.timmer@hccnet.nl
knobbelzwaan97.jpg
Knobbelzwaan76 x bekekenPlaats: Wildervanksterdallen
Datum: 13-06-2013
E-Mail Fotograaf: Jan Dirk Timmer j.d.timmer@hccnet.nl
knobbelzwaan96.jpg
Knobbelzwaan118 x bekekenPlaats: Noordbroek
Datum: 12-05-2013
E-Mail Fotograaf: Fred Zandinga fredzandinga@home.nl
knobbelzwaan94.jpg
Knobbelzwaan98 x bekekenPlaats: Hoetmansmeer - AG Wildervanckkanaal
Datum: 09-05-2013
E-Mail Fotograaf: Jan Dirk Timmer j.d.timmer@hccnet.nl
knobbelzwaan95.jpg
Knobbelzwaan88 x bekekenPlaats: Wildervanksterdallen
Datum: 09-05-2013
E-Mail Fotograaf: Jan Dirk Timmer j.d.timmer@hccnet.nl
knobbelzwaan93.jpg
Knobbelzwaan86 x bekekenPlaats: Wildervanksterdallen
Datum: 28-04-2013
E-Mail Fotograaf: Jan Dirk Timmer j.d.timmer@hccnet.nl
knobbelzwaan92.jpg
Knobbelzwaan83 x bekekenPlaats: Kropswolderbuitenpolder
Datum: 22-4-2013
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactnatuurlijkgevat@ziggo.nl
Website: www.natuurlijkgevat.nl
knobbelzwaan91.jpg
Knobbelzwaan84 x bekekenPlaats: Onnerpolder
Datum: 12-01-2013
E-Mail Fotograaf: Gerrit Kiekebos contactnatuurlijkgevat@ziggo.nl
Website: www.natuurlijkgevat.nl
knobbelzwaan90kl.jpg
Knobbelzwaan86 x bekekenPlaats: Nieuwe Pekela - Heeresmeer
Datum: 19-10-2012
E-Mail Fotograaf: J.D. Timmer j.d.timmer@hccnet.nl
knobbelzwaan89kl.jpg
Knobbelzwaan160 x bekekenPlaats: Wildervanksterdallen
Datum: 16-07-2012
E-Mail Fotograaf: J.D. Timmer j.d.timmer@hccnet.nl
1 commentaren
knobbelzwaan88kl.jpg
Knobbelzwaan86 x bekekenPlaats: Kropswoldebuitenpolder
Datum: 24-05-2012
hij was erg boze op de fotograaf
E-Mail Fotograaf: Feiko Jager feiko.betty@home.nl
Website: www.feikojagernatuurfotos.nl
knobbelzwaan87.jpg
Knobbelzwaan189 x bekekenPlaats: Friesche Veen
Datum: 22-05-2012
E-Mail Fotograaf: Erik Bazuin email@erikbazuin.nl
Website: Fotoalbums van Erik Bazuin
knobbelzwaan86kl.jpg
Knobbelzwaan80 x bekekenPlaats: Onnerpoldergemaal
Datum: 17-03-2012
naar mijn idee gewonde knobbel: vleugellam rechts?
E-Mail Fotograaf: Jan Henk Venema jhvenema@planet.nl
knobbelzwaan85.jpg
Knobbelzwaan124 x bekekenPlaats: Glimmen - Golfbaan
Datum: 08-03-2012
E-Mail Fotograaf: Erik Bazuin email@erikbazuin.nl
Website: Fotoalbums van Erik Bazuin
100 bestanden op 5 pagina(s) 1