stadsduiven

Discussie over de Vereniging!

Moderator:hdelange

Gesloten
Gebruikersavatar
klaaskoopman
Vogelaar
Vogelaar
Berichten:1
Lid geworden op:16 jun 2002, 23:00
stadsduiven

Bericht door klaaskoopman » 21 jul 2002, 06:08

Voor mij is het discutabel dat een recentie over stadsduiven in de Grauwe Gors wordt opgenomen. Erger nog vind ik de door Klaas van Dijk onderschreven mening:
<BR>dat (1) grootschalige bestrijding geen zin heeft, omdat volgens bekende biologische principes de aantallen binnen de kortste keren weer terug zijn op het oude niveau,
<BR>maar dat (2) het plaatsen van duiventillen gewenst zou zijn, omdat de aantallen dan gemakkelijk en diervriendelijk gereguleerd kunnen worden door eieren te rapen en te vervangen door kunsteieren.
<BR>Je bent ergens voor of je bent ergens tegen, maar val andere mensen niet lastig met dit soort tegenstrijdige opvattingen.
<BR>
<BR>Klaas Koopman

Gebruikersavatar
arenaria
Vogelaar
Vogelaar
Berichten:1125
Lid geworden op:10 mei 2002, 23:00

stadsduiven

Bericht door arenaria » 29 sep 2002, 15:57

Ik kan er niet omheen, waarom is het ´discutabel om een recensie over stadsduiven´ in de GG op te nemen? Ik kan mij hier op dit moment niets bij voorstellen. Antwoord graag in dit forum.
<BR>
<BR>Jan Allex de Roos
<BR>(hoofdredacteur Grauwe Gors)

Gesloten

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast